Ha nem csak a fesztivál jut eszedbe arról, hogy VOLT, és tudod mi a különbség a WATT és az AMPER között, sőt: talán még az is ismerősen cseng, hogy DIÓDA és RELÉ, akkor OLVASS TOVÁBB, mert:

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐT KERESÜNK!

Első sorban elektromos kütyüket szerelünk be Ügyfeleink elképesztő menő autóiba (nálunk Ms. LEXUS vagy Mr. BMW mindennapos vendég), de hozzánk tartozik Magyarország egyik legnagyobb közösségi autó megosztójának a flottája is.

Elég jól csináljuk, amit csinálunk, ezért egyre több munka van, és egyre többen kellünk a csapatba!

Nálunk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, ezért figyelünk arra, hogy te is jól érezd magad… ez a hatékonyságunk egyik kulcsa…. Közvetlen kollégáid fiatalosak, segítőkészek és szeretnek humorizálni, miközben kezük alatt ég a munka.

Szóval, ami fontos: folyamatosan lépést tartunk a szakma igényeivel és kihívásaival, így ha még nem vagy profi, nálunk biztosan azzá válsz.

Pontosan mi is a feladat? - íme:

  • GPS alapú nyomkövetők és járművédelmi rendszerek és azokat kiegészítő perifériák telepítése

Pontosan mit is kérünk tőled? - íme:

  • Leginkább azt, hogy legyen legalább egy év tapasztalatod hasonló munkakörben

Pontosan mit is adunk cserébe? -íme:

  • bejelentett, alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában
  • versenyképes, kiszámítható fix bérezés: nálunk a 10.-e arannyal van festve a naptárban
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • hosszútávú munkalehetőség
  • összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökökkel - akiktől bármikor kérdezhetsz
  • jól felszerelt, modern műhely
  • ha szeretsz utazni, akkor vidéki szereléseink alkalmával bejárhatod az országot
  • közös grillezések, mozizások
  • ingyen kávé és tea, kávé a szívet, a műhelyben a mélynyomó pedig a hangulatot erősíti
  • nálunk nemcsak, hogy igénybe tudod venni az éves  szabadságodat, de még meg is kérdezzük, hogy mikor szeretnéd megtenni
  • szolgáltatásainkat, eszközeinket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Amiért piros pont jár, de nem elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • több, mint egy év tapasztalat hasonló munkakörben

Munkavégzés helye: 1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Ha szívesen kipróbálnád magad, akkor várjuk jelentkezésed a job@jarkon.hu e-mail címen!
Kíváncsiak vagyunk fizetési igényedre is, szóval ezt se hagyd ki!

Nálad már csak Buddha türelmesebb és Teréz Anya segítőkészebb? Szereted hasznosnak érezni magad és jól esnek az elismerő szavak? Olyan munkahelyet keresel, ahol feletteseid számára fontos a véleményed, mert nem vagy egy droid?

Akkor TE kellesz nekünk!

Lépj a tettek mezejére és jelentkezz hozzánk még ma! Azért még pár dolgot elárulunk:

Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátort keresünk,

a már meglévő, 0-24 órás, diszpécser csapatunkba.

Maga a munka:

  • Beérkező telefonhívások, jelzések és e-mailek kezelése, feldolgozása.
  • Technikai segítségnyújtás ügyfeleinknek telefonon keresztül, pl. elektromos autó bérlésében.
  • Saját fejlesztésű programok használata – melynek fejlesztésében akár Te is részt tudsz venni.
  • 12 órás műszakok, nappal és éjjel is. DE! Figyelünk az igényeidre, előre megkérdezzük, hogyan tudsz dolgozni a következő hónapban, így nálunk hétköznap is szabad lehetsz. Sőt, ha úgy érzed jól magad, nálunk macinaciban és unikornisos papucsban is lehetsz.

Amit Tőled kérünk:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Emberközpontúság
  • Do you speak English? – minimum társalgási szinten beszélsz és írsz? Most jöttél haza külföldről és nem szeretnéd elveszíteni a megszerzett nyelvi tudásodat? Nálunk nem fogod!

És most mi jövünk, mit is adunk mindezért cserébe:

  • Teljes munkaidős, bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil, megbízható munkahely, amely folyamatosan fejlődik
  • 100%-ban magyar tulajdonú cég, szuper jófej főnökökkel
  • Menő munkakörnyezet – távol a város zajától, egy békés utcában, mesés irodában, ingyen parkolási lehetőséggel
  • Ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Személyre szabott tréningek, coaching
  • Csapatépítő programok hada

Munkavégzés helye:

Lesd meg a térképen: 1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Ha hiába mesélsz lelkesen a szakmádról egy nyáresti sörözés alkalmával, a közönséged csak annyit kérdez tőled: 0110110101101001?
Ha megvan benned a tudás ahhoz, hogy ne a „természetfeletti” erőkre bízd egy (vagy több) elektronikus kütyü távolról történő irányítását, ha tudod, hogy akármilyen szépen is nézel, pusztán a két szép szemedért nem fog pingelni egy eszköz sem…
Ha lenne ötleted arra, hogyan lehet adatot kinyerni és a földre szállítani a műholdakból – interperszonális galaktikus űrútiszonda nélkül, és egy csomó izgalmas dologhoz értesz, amelyhez a szomszédod valószínűleg nem,

Akkor rögvest jelentkezz hozzánk, mert:

VILLAMOSMÉRNÖK kollégát

keresünk fejlesztői csapatunkba.

Ha még kezdő vagy, de foglalkoztál már érdemben az alábbiak közül néhánnyal, akkor örömmel látunk egy interjúra:

  • STM32 mikrokontrollerek programozása
  • Qt és Python
  • FreeRTOS vagy egyéb beágyazott operációs rendszer ismerete

Még jobban örülünk, ha az alábbi készségekkel is rendelkezel:

  • ANSI C nyelv alapos ismerete
  • Mikrokontroller alapú programozási ismeretek
  • Cortex-M architektúra ismeretek
  • CAN tapasztalat
  • Altium Designer tapasztalat
  • Git, Subversion használata
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Analitikus gondolkodás
  • Készség szintű angol nyelvismeret

Feladataid:

  • Részvétel műholdas és más telemetriai megoldásokon alapuló, új és egyedi megoldások tervezésében
  • Kísérleti és fejlesztési projektekben való aktív közreműködés
  • Javaslattétel a felmerülő ügyféligények megoldására

Pontosan mit is adunk cserébe:

  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában
  • RUGALMAS MUNKAIDŐ
  • Versenyképes, kiszámítható fix bérezés: nálunk a 10.-e arannyal van festve a naptárban
  • Jól felszerelt munkaállomás, nívós munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható munkahely, szakmai fejlődési lehetőség, ingyenes képzések
  • Ingyenes parkolás, közös grillezések, mozizások
  • Ingyen kávé és tea, amit akár a teraszon is elfogyaszthatsz
  • Szolgáltatásainkat, termékeinket: alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe
  • Nálunk nemcsak, hogy igénybe tudod venni az éves szabadságodat, de még meg is kérdezzük, hogy mikor szeretnéd azt

Szóval, ha szimpatikusak vagyunk, repítsd el fényképes önéletrajzodat a job@jarkon.hu email címre még ma (az e-mail tárgyában jelöld: villamosmérnök)! Kíváncsiak vagyunk fizetési igényedre is, így ezt se hagyd ki! Ha minden klappol, akár már holnap munkába is állhatsz, gyere és próbáld ki magad!